Запис на прийом чи жива черга?

12 березня 2019


Запис на прийом чи жива черга? Плюси та мінуси

Між твариною та господарем завжди існує певний з’язок. Наші чотирилапі друзі можуть бути милими, кумедними, суворими, величними — та вони однаково дорогі серцю і душі. Коли ваш улюбленець здоровий, активний, грайливий, має відмінний апетит та настрій, то ви разом із ним радієте кожному дню свого життя, природі, будь-якій погоді та оточуючим вас людям. Але бувають моменти, коли вам необхідно звертатися до ветеринарного закладу, будь то планові відвідини (щорічна вакцинація, обрізання кігтів, плановий огляд тощо) чи невідкладна допомога. Коли наш улюбленець, член родини хворіє, то всі проблеми відходять на другий план, найголовніше – це якнайшвидше вилікуватися і знову разом радіти життю.

У чому ж переваги запису на прийом? Запис дозволяє спланувати візит із твариною до ветеринарної клініки заздалегідь і в зручний день без очікування потрапити на прийом до фахівця. Переваги полягають у тому, що власнику з твариною зазвичай не доводиться чекати під кабінетом та контактувати у черзі із іншими пацієнтами (що у деяких пухнастиків, особливо котиків, викликає значний стрес). Лікар в свою чергу має змогу якісно підготуватися до прийому, оскільки знає, хто записався та з якою саме проблемою. Також спеціалісту, який буде вести прийом надається можливість планування і контролю часу кожного прийому за рахунок прогнозування пацієнта, який звернувся за допомогою, можливість підготовки та оформлення документів перед прийомом (наприклад, реєстраційного листа на стаціонарне лікування чи оперативне втручання).

Перевагами запису також є те, що кожна людина має змогу вибрати спеціаліста і записатися до нього на прийом, не покидаючи домашньої обстановки або робочого місця. Для цього достатньо наявність комп’ютера (оn-line запис) або мобільного телефону.

Також попередній запис на прийом дає Вам змогу дізнатися про графік роботи вузьких спеціалістів, наприклад, офтальмолога, дерматолога чи ортопеда. Запис до таких спеціалістів є обов’язковим. Необхідно пам’ятати, що запис до вузького спеціаліста – це плановий прийом, але якщо ситуація вимагає невідкладності, то лікар потрібного профілю пропустить такого пацієнта поза чергою і не відмовить у швидкій допомозі вашому улюбленцю, адже це його лікарський обов’язок.

Пам’ятайте, що запис на прийом береже Ваш дорогоцінний час, який Вам ніхто не поверне!


Автор: Інна Кебенко