Грумінг - це комплекс процедур по догляду за шерстю, шкірою, кігтями, вухами, зубами Вашого улюбленця. Сюди входить стрижка, видалення колтунів, трімінг, обробка шерсті навколо очей, купання ( із шампунем, кондиціонером і бальзамом для шкіри), чистка вух, за необхідності - підрізання кігтів і зняття зубного каменю.

Деяким породам собак і котів достатньо звичайного вичісування та догляду за вухами/зубами, а для інших необхідний весь вищеперерахований комплекс заходів для підтримки зовнішнього вигляду в хорошому стані. До останніх відносяться собаки довгошерстих порід (пекінеси, щі-тцу, шелті), чий стандарт потребує регулярної стрижки певної форми чи регулярного трімінгу (ердельтер'єр, керрі-блю-тер'єр, скотч-тер'єр), собаки з волосяним покривом замість шерсті, що потребують постійної стрижки (пудель, мальтійська болонка, йоркширський тер'єр), собаки з білою шерстю (болонки, пінчери, лабрадори).

Стрижка котів часто також не є забаганкою їх господарів. У більшості випадків, котячий грумінг - це турбота про їх здоров'я. Наприклад, у випадку наявності великої кількості колтунів, що стягують шкіру, від чого тварина відчуває сильний дискомфорт, а в особливо тяжких випадках - постійний біль. Крім цього, під колтуном виникають ідеальні умови для розмноження грибків і бактерій, на цьому місці часто порушене кровопостачання, що тільки сприяє появі хвороботворних факторів, позбавляючи шкіру звичного захисту. Гігієнічна стрижка котів рекомендується в основному довгошерстим породам — персам, норвежцям, сибірським, ангорським і так далі. Після стрижки структура і колір шерсті можуть змінюватися. Це стається доволі рідко, але тим не менш, зустрічається.

Частіше всього колтуни з'являються (у всіх видів тварин) у певних частинах тіла: це пахви, область між задніми лапами, за вушками, на шиї ті хвості, тобто у місцях із дуже ніжною шкірою. Під час спроби зрізати такий колтун дуже висока ймовірність поранити тварину, тому що інколи дуже важко відрізнити колтун від шкіри, особливо якщо шкіра світла. В цьому випадку волосяну масу краще голити спеціальною машинкою під контролем спеціаліста. В нашій клініці Ви можете скористатися повним комплексом послуг професійного грумера і надати своєму улюбленцю чудового вигляду.

Попередній запис

Записатися на прийом ви можете за телефонами

  • (097) 338-33-68
  • (044) 338-33-68
  • (050) 338-33-67

або використовуйте форму нижче.

Ім'я
Email
Телефон
Коментар