Дерматологія - це розділ медицини, що вивчає будову шкіри та її похідних (шерсть, кігті), а також зміни, що відбуваються у цих органах під час різних захворювань.

У нашій клініці ваш улюбленець може пройти повне дерматологічне обстеження і отримати кваліфіковану консультацію лікаря-дерматолога.

До Ваших послуг надаються наступні дослідження: глибокий та поверхневий зішкреби, трихоскопія, люмінісцентна діагностика, цитологічне дослідження мазків-відбитків зі шкіри, отоскопія, цитологічне дослідження мазків із вушного каналу, цитологічне дослідження тонкоголкових біоптанів із новоутворень, мікологічний і бактеріологічний посіви, гістологія шкірних уражень і новоутворень.

Перед візитом до дерматолога бажано не купати і не обробляти тварину ніякими препаратами протягом 3-5 днів, мати з собою історію хвороби (якщо вона існує), володіти інформацією щодо годування і повсякденного догляду за твариною (чим і як часто купають, чим годують). Ретельно проаналізувавши історію хвороби і результати дерматологічних тестів, лікар зможе призначити адекватне лікування, згідно до встановленого діагнозу.

Будемо раді допомогти Вашому улюбленцю!

Попередній запис

Записатися на прийом ви можете за телефонами

  • (044) 338-33-68
  • (097) 338-33-68
  • (050) 338-33-67

або використовуйте форму нижче.

Ім'я
Email
Телефон
Коментар