Операційний блок ВетНова

Хірургія - чимала галузь медицини, яка вивчає хвороби, що лікуються методом оперативного (хірургічного) втручання. Такому втручанню передує обов'язкова попередня стадія: премедикація (підготовка до наркозу), анестезія (власне наркоз) і чистка та стерилізація операційного поля. Сама операція полягає в розрізі шкіри чи слизової оболонки, хірургічному лікуванні ураженого хворобою органу і подальшому відновленні цілісності тканин, порушеної під час операції.

Перед запланованою операцією лікар порекомендує вам забрати у тварини їжу і воду на кілька годин, аби запобігти ускладнень під час анестезії. Після операції в нашій клініці є можливість залишити тварину в стаціонарі, щоб уникнути хвилювання під час виходу тварини з наркозу. За цим процесом спостерігатимуть кваліфіковані лікарі, що унеможливлюватиме небезпеку ускладнень. Ця послуга у нас надається безкоштовно.

Оперативні втручання проводяться під загальною анестезією з обов'язковим моніторингом життєво-важливих систем організму (серцево-судинної, дихальної, сечовиділення, терморегуляції).

Наша клініка спеціалізується на ортопедичній хірургії, тобто, крім розповсюджених операцій загального профілю, ми можемо на висококваліфікованому рівні проводити складні хірургічні втручання під час порушення функцій опорно-рухового апарату.

Попередній запис

Записатися на прийом ви можете за телефонами

  • (097) 338-33-68
  • (044) 338-33-68
  • (050) 338-33-67

або використовуйте форму нижче.

Ім'я
Email
Телефон
Коментар