Терапія - розділ медицини, що вивчає клінічні прояви хвороб тіла, а також методи діагностування, профілактики та лікування. Терапія є невід'ємною і найбільш важливою частиною ветеринарії. Вона охоплює значну частину захворювань тварин, за появи яких власники звертаються по спеціалізовану лікарську допомогу.

Метою терапії є полегшення, зняття, а також усунення проявів і симптомів різних захворювань, нормалізація порушення процесів життєдіяльності і відновлення здоров'я тварин.

Під час першого візиту до клініки ми завжди проводимо опитування з метою з'ясувати данні нашого чотирилапого пацієнта, і чекаємо від Вас, шановні клієнти, щонайточніших і повних відповідей, які допоможуть встановити вірний діагноз; адже самі тварини не зможуть розповісти, що їх турбує. Тому нам дуже потрібна Ваша співпраця задля здоров'я чотирилапого друга. Всі данні будуть занесені в електронну картотеку, що в майбутньому полегшить подальше спостереження за твариною.

Наш лікар обов'язково проведе повний клінічний огляд: оцінить стан шерсті, шкіри та видимих слизових оболонок, поміряє температуру, послухає серце та легені, здійснить пальпацію внутрішніх органів. За необхідності можуть бути призначені додаткові дослідження: лабораторні аналізи, УЗД, рентгенографія, отоскопія, офтальмоскопія тощо.

За результатами огляду і можливих додаткових досліджень буде встановлено діагноз і прийняте рішення щодо амбулаторного чи стаціонарного лікування.

Крім цього, терапевт, за необхідності, зробіть вакцинацію, обробку від внутрішніх та зовнішніх паразитів, чіпування, детально розповість про правильне годування і утримання Вашого улюбленця, про профілактику захворювань різного походження.

Попередній запис

Записатися на прийом ви можете за телефонами

  • (044) 338-33-68
  • (097) 338-33-68
  • (050) 338-33-67

або використовуйте форму нижче.

Ім'я
Email
Телефон
Коментар