Уважаемые посетители, в связи с карантинными мероприятиями прием проводится по предварительной записи

Наш персонал

Віталій Йосипович Черченко

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчив Білоцерківський технікум м'ясної та молочної промисловості, а після - Білоцерківський Державний Аграрний Університет, факультет ветеринарної медицини.
Надзвичайно акуратний та дбайливий хірург з досвідом роботи більше 18 років.
За дуже великою кількістю відгуків від клієнтів, Віталій дуже досвідчений лікар, який завжди уважно вислухає та дасть відповіді на усі питання, що стосуються його спеціалізації.
Посада: головний лікар
Вузька спеціалізація: хірургія, ортопедія

Вікторія Юріївна Марцинчик

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. З відзнакою (червоний диплом) закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини.
Лікар, що уважно та лагідно відноситься до своїх пацієнтів вже більше, ніж 18 років.
Вікторія дуже досвідчена лікарка-офтальмолог, клієнти до якої приїздять з різних міст України та навіть з інших країн.
Посада: старший лікар-терапевт
Вузька спеціалізація: ветеринарна офтальмологія та кардіологія

Ірина Олександрівна Мусієнко

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини. Займається адміністративною діяльністю та управлінням клініки "ВетНова".
Посада: директор та СММ

Катерина Олександрівна Черепанська

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини.
Після закінчення університету обрала у якості вузької спеціалізації візуальну ультразвукову діагностику, якою займається більше 17 років. Дуже пильна дослідниця, завжди дбає про те, щоб пацієнтам на прийомі було комфортно та затишно. Детально пояснює власникам усі нюанси дослідження.
Посада: лікар-спеціаліст ультразвукової діагностики

Єгор Костянтинович Лобко-Лобановський

Дипломований магістр ветеринарної медицини. Закінчив Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини. Спокійний, схильний все аналізувати, уважний лікар, який завжди готовий прийти на допомогу пацієнту.
Посада: лікар-терапевт
Вузька спеціалізація: онкологія

Альона Сергіївна Савченко

Дипломований магістр ветеринарної медицини. Закінчила Прибрежненський аграрний коледж АР Крим, а потім - Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини.
Альона постійно шукає нових знань, вдосконалюється задля здоров'я маленьких та великих пацієнтів і залюбки відповідає на різноманітні питання клієнтів. Через неабияку жагу до знань, вміння та організованість, досить швидко обійняла посаду терапевта.
Посада: лікар-терапевт
Вузька спеціалізація: нефролог

Валентина Аркадіївна Антонська

Дипломований фельдшер ветеринарної медицини. Закінчила відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів та природокористування України у Немішаєво в 2015 году.
Зараз суміщає роботу та навчання у Житомирському національному агроекологічному університеті. Валентина - весела та привітна людина, має неабияку жагу до знань. Завжди радо допоможе клієнтам та пацієнтам.
Посада: лікар-анестезіолог
Вузька спеціалізація: анестезіологія

Євгенія Володимирівна Бадера

Дипломований магістр ветеринарної медицини. Закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини.
Прискіплива до деталей Євгенія ніколи не залишить без уваги чотирилапого підопічного. Для себе лікар обрала спеціалізацію ратолога (спеціаліста по гризунам) і зараз активно просувається по цьому шляху нових знань.
Посада: лікар-ординатор
Вузька спеціалізація: ратологія

Анна Володимирівна Веремеєва

Дипломований магістр ветеринарної медицини. Закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини.
Вдумливий та акуратний лікар, яка щиро вболіває за кожного пацієнта. Постійно шукає нову інформацію про сучасні методи лікування, не зупиняється на шляху самовдосконалення.
Посада: лікар-ординатор
Вузька спеціалізація: паразитолог та гастроентеролог

Терещук Марія Олегівна

Дипломований магістр ветеринарної медицини. Закінчила Сумський Національний Аграрний університет.
Розумна та допитлива Марія вирішила спеціалізуватися на шляху стоматології, пройшла розширений курс навчання з великою кількістю практичних занять і постійно опановує нові горизонти.
Посада: лікар-ординатор
Вузька спеціалізація: стоматолог

Архипенко Аліна Юріївна

Дипломований магістр ветеринарної медицини. Закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини у 2016 році.
Аліна дуже уважна до обожнюваних маленьких пацієнтів, завжди переймається, щоб їм було комфортно та щоб вони одужували якнайскоріше.
Посада: лікар-ординатор
Вузька спеціалізація: дерматологія

Федорій Оксана Андріївна

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини.
Оксана обрала для себе спеціалізацію візуальної діагностики, а саме ультразвукового дослідження, успішно пройшла широкий курс навчання у нашій клініці у Черепанської Катерини Олександрівни і не зупиняється на цьому: постійно читає чи дивиться нові і нові матеріали.
Надзвичайно делікатно та уважно ставиться до пацієнтів.
Посада: спеціаліст візуальної діагностики
Вузька спеціалізація: ультразвукове дослідження

Дегтяр Надія Олексіївна

Дипломований бакалавр ветеринарної медицини. Закінчила Немишаївський агротехнічний коледж і зараз успішно завершує навчання в Сумському Національному Аграрному університеті.
Надія дуже відповідальна людина, яка щиро зацікавлена в здоров'ї своїх підопічних пацієнтів.
Посада: асистент лікаря

Андрусишин Іван Григорович

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчив Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини.
Іван дуже любить тварин, завжди дуже лагідно до них ставиться та зарекомендував себе охайним та сумлінним працівником.
Посада: асистент лікаря

Коняєва Анастасія Костянтинівна

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчила Білоцерківський Державний Аграрний Університет, факультет ветеринарної медицини.
Анастасія дуже акуратна, чуйна та відповідальна людина, завжди співчуває хворим пацієнтам та робить все, від неї залежне, щоб вони якнайшвидше одужували.

Ірина Олександрівна Кривошеєва

Закінчила Донецкий Національный университет у м. Вінниця в 2017 році.
Ірина - наш менеджер усіх внутрішніх адміністративних процессів, слідкує за їх правильністю та виконанням кожним своїх обов'язків у визначений термін.
Посада: керуюча.

Надія Юріївна Рибальска

Досвідчений адміністратор та чудовий продавець-консультант, який завжди прийде на допомогу нашим клієнтам та пацієнтам. Надія приймає телефонні та онлайн-звернення, проводить запис на прийом, консультує щодо товарів у магазині. Стаж роботи у галузі більше 10 років.
Посада: старший адміністратор та продавець-консультант.

Інна Володимирівна Кебенко

Дипломований магістр ветеринарної медицини. Закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини.
Інна - прекрасна у всіх відношеннях адміністратор нашої клініки, добра та чуйна і надзвичайно відповідальна людина. Завжди допоможе підібрати найзручніший час для прийому у лікаря чи підібрати щось корисне у нашому зоо-магазині.
Посада: адміністратор та продавець-консультант.

Андрій Володимирович Медведєв

Дипломований спеціаліст ветеринарної медицини. Закінчив Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини. Працює за фахом з 2007 року.
Акуратний спеціаліст, який цінує точніть та якість досліджень, що проводяться, бо від них у великій мірі залежить правильність постановки діагнозу лікарем, що веде прийом.
Посада: лікар-лаборант
Спеціализація: лабораторна діагностика

Леся Франківна Єсіонова

Дипломований спеціаліст біохімії та біології. Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціалізацією біолог-біохімік.
Леся Франківна має величезний досвід роботи, все життя працювала за фахом. Працює швидко та точно, надзвичайно турбується про правильність результатів досліджень.
Посада: лікар-лаборант
Спеціалізація: лабораторна діагностика